Ochranné TPU púzdro pre Apple iPhone 8 priehľadné

  • Výrobca: Savvies
  • Kód produktu: 20171201
  • Dostupnosť: Skladom u nás alebo do 7 dní
  • 9,00€


S púzdrom Savvies® Extreme je Váš Apple iPhone 8 chránený pri každodennom používaní v extrémnych situáciách. Vďaka elegantnému a vysoko transparentnému ochrannému krytu sa nemusíte vzdať obvyklého vzhľadu Vášho zariadenia.

 

Perfektne sedí

Konštrukcia ochranného púzdra bola vyvinutá priamo pre Apple iPhone 8. Všetky špeciálne funkcie, ako sú napríklad otvory pre pripojenie alebo výšky ovládacích tlačidiel, boli samozrejme zohľadnené. To zaručuje dokonalé prispôsobenie a neobmedzené používanie zariadenia.

 

Optimálna ochrana

V prípade pádu, silikónové púzdro chráni Vaše zariadenie pred nárazom a môže tak zabrániť veľkým škodám. Okrem toho Vám púzdro Savvies Extreme ponúka všestrannú ochranu pred poškriabaním, nárazmi, trením, prachom a nečistotami.

 

Vysoká transparentnosť

Vysoká transparentnosť a hrúbka materiálu 1,1mm ponúkajú výhodu, že štíhly dizajn Apple iPhone 8 je zachovaný a Váš smartphone je súčasne optimálne chránený. Vysokokvalitny silikón zabraňuje zažltnutiu ochranného krytu alebo ho výrazne spomaľuje.

 

High quality material mix

Všetky púzdra Xtreme Savvies sú vyrobené z vysokokvalitného silikónu a obsahu TPU. Táto materiálová zmes umožňuje jednoduchú montáž, perfektné uloženie a optimálnu ochranu Vášho Apple iPhone 8. Použité materiály sú samozrejme absolutne bez zápachu.

 

Jednoduché použitie

Vďaka vysoko kvalitným materiálom je manipulácia s obalom výrazne zjednodušená. Pomerne mäkký silikón robí ochranné púzdro flexibilné, takže perfektne sadne a prispôsobí sa Vášmu Apple iPhone 8. TPU komponent poskytuje potrebnú silu pre púzdro. Navyše TPU materál je menej klzký, takže Vás Apple iPhone 8 sa drží pevne v ruke a riziko pádu je znížené.

Súvisiace produkty

Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 8

Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 8

Savvies® Xtreme Glass HD33 ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 8 s tvrdosťou povrchu&nb..

12,00€

Štítky: savvies