Ochranné TPU púzdro pre Samsung Galaxy A5 2017 priehľadné

  • Výrobca: Savvies
  • Kód produktu: 20171216
  • Dostupnosť: Skladom u nás alebo do 7 dní
  • 9,00€


S púzdrom Savvies® Extreme je Váš Samsung Galaxy A5 2017 chránený pri každodennom používaní v extrémnych situáciách. Vďaka elegantnému a vysoko transparentnému ochrannému krytu sa nemusíte vzdať obvyklého vzhľadu Vášho zariadenia.

 

Perfektne sedí

Konštrukcia ochranného púzdra bola vyvinutá priamo pre Samsung Galaxy A5 2017. Všetky špeciálne funkcie, ako sú napríklad otvory pre pripojenie alebo výšky ovládacích tlačidiel, boli samozrejme zohľadnené. To zaručuje dokonalé prispôsobenie a neobmedzené používanie zariadenia.

 

Optimálna ochrana

V prípade pádu, silikónové púzdro chráni Vaše zariadenie pred nárazom a môže tak zabrániť veľkým škodám. Okrem toho Vám púzdro Savvies Extreme ponúka všestrannú ochranu pred poškriabaním, nárazmi, trením, prachom a nečistotami.

 

Vysoká transparentnosť

Vysoká transparentnosť a hrúbka materiálu 1,1mm ponúkajú výhodu, že štíhly dizajn Samsung Galaxy A5 2017 je zachovaný a Váš smartphone je súčasne optimálne chránený. Vysokokvalitny silikón zabraňuje zažltnutiu ochranného krytu alebo ho výrazne spomaľuje.

 

High quality material mix

Všetky púzdra Xtreme Savvies sú vyrobené z vysokokvalitného silikónu a obsahu TPU. Táto materiálová zmes umožňuje jednoduchú montáž, perfektné uloženie a optimálnu ochranu Vášho Samsung Galaxy A5 2017. Použité materiály sú samozrejme absolutne bez zápachu.

 

Jednoduché použitie

Vďaka vysoko kvalitným materiálom je manipulácia s obalom výrazne zjednodušená. Pomerne mäkký silikón robí ochranné púzdro flexibilné, takže perfektne sadne a prispôsobí sa Vášmu Samsung Galaxy A5 2017. TPU komponent poskytuje potrebnú silu pre púzdro. Navyše TPU materál je menej klzký, takže Vás Samsung Galaxy A5 2017 sa drží pevne v ruke a riziko pádu je znížené.

Štítky: savvies