Ochranné TPU púzdro pre Huawei P9 Lite priehľadné

  • Výrobca: Savvies
  • Kód produktu: 20171212
  • Dostupnosť: Skladom u nás alebo do 7 dní
  • 9,00€


S púzdrom Savvies® Extreme je Váš Huawei P9 Lite chránený pri každodennom používaní v extrémnych situáciách. Vďaka elegantnému a vysoko transparentnému ochrannému krytu sa nemusíte vzdať obvyklého vzhľadu Vášho zariadenia.

 

Perfektne sedí

Konštrukcia ochranného púzdra bola vyvinutá priamo pre Huawei P9 Lite. Všetky špeciálne funkcie, ako sú napríklad otvory pre pripojenie alebo výšky ovládacích tlačidiel, boli samozrejme zohľadnené. To zaručuje dokonalé prispôsobenie a neobmedzené používanie zariadenia.

 

Optimálna ochrana

V prípade pádu, silikónové púzdro chráni Vaše zariadenie pred nárazom a môže tak zabrániť veľkým škodám. Okrem toho Vám púzdro Savvies Extreme ponúka všestrannú ochranu pred poškriabaním, nárazmi, trením, prachom a nečistotami.

 

Vysoká transparentnosť

Vysoká transparentnosť a hrúbka materiálu 1,1mm ponúkajú výhodu, že štíhly dizajn Huawei P9 Lite je zachovaný a Váš smartphone je súčasne optimálne chránený. Vysokokvalitny silikón zabraňuje zažltnutiu ochranného krytu alebo ho výrazne spomaľuje.

 

High quality material mix

Všetky púzdra Xtreme Savvies sú vyrobené z vysokokvalitného silikónu a obsahu TPU. Táto materiálová zmes umožňuje jednoduchú montáž, perfektné uloženie a optimálnu ochranu Vášho Huawei P9 Lite. Použité materiály sú samozrejme absolutne bez zápachu.

 

Jednoduché použitie

Vďaka vysoko kvalitným materiálom je manipulácia s obalom výrazne zjednodušená. Pomerne mäkký silikón robí ochranné púzdro flexibilné, takže perfektne sadne a prispôsobí sa Vášmu Huawei P9 Lite. TPU komponent poskytuje potrebnú silu pre púzdro. Navyše TPU materál je menej klzký, takže Vás Huawei P9 Lite sa drží pevne v ruke a riziko pádu je znížené.

Súvisiace produkty

Ochranné tvrdené sklo pre Huawei P9 Lite 2016

Ochranné tvrdené sklo pre Huawei P9 Lite 2016

Savvies® Xtreme Glass HD33 ochranné tvrdené sklo pre Huawei P9 Lite 2016 s ..

12,00€

Štítky: savvies